esys.ir »

آموزش پردازش سبز هونام Learning

 

پشتیبانی و مشاوره

با تماس مستقیم با متخصصین شرکت میتوانید اشکالات مربوط به پروژه هایتان و سایر اشکالات فنی مربوط به محصولات این شرکت را سریعا حل نمایید. 

همچنین می توانید بهترین راه حل مربوط به چگونگی انجام پروژه و سخت افزار متناسب با آن را از متخصصین این شرکت به صورت کتبی از طریق آدرس support@esys.ir سوال فرمایید.

در صورتی که برای پروژه های خود نیازمند مراجعه حضوری و دریافت مشاوره حضوری هستید میتوانید با دریافت وقت قبلی به آدرس این شرکت مراجعه نموده و مسئله را با متخصص مربوط در میان بگذارید.

 

 

تالار گفتمان

در بخش پایانی توضیحات هر محصول بخش گفتمان فنی وجود دارد. در این بخش کاربران سوالاتشان را راجع به محصول مطرح می کنند و کاربران عضو می توانند برای پاسخ گویی به این مسائل و مشکلات اقدام نمایند. مسائل مطرح شده در این بخش از طریق تالار گفتمان قابل دستیابی و بررسی می باشد. همچنین علاقه مندان می توانند مسائل غیر مرتبط با بردهای خاص (به عنوان مثال: طراحی شماتیک، PCB، درایورهای سطح بالا و ...) را در این بخش مطرح کنند.

 

 

 

مقالات

علاقه مندان به مطالعه مقالات تخصصی آموزشی با مراجعه به قسمت مقالات، منابع آموزشی، کتابها و سایر منابع، اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه ی Embedded Systems و تکنولوژی های مورد استفاده در آن را به صورت رایگان در اختیار خواهند داشت. مطالعه ی این فایلها به اساتید محترم دانشگاه ها، دانشجویان علاقه مند دانشگاه های فنی و همچنین متخصصین برق، مخابرات و نرم افزار اکیدا توصیه می گردد.

جهت آن دسته از دانشجویانی که در دوره های آموزشی این شرکت ثبت نام کرده اند و یا قصد  ثبت نام دارند، فایلهای آموزشی و کتب منبع این دوره ها را به صورت رایگان قرار داده ایم تا بتوانند با مراجعه به منابع، با آمادگی بیشتری در کلاس حضور یابند.

 

 

دانلود فایلها، نرم افزارها و درایورها

پردازش سبز برای تمامی خدمات و محصولات خود ، حداکثر Source-Code و Sample-Code برای سیستم عاملها ، نرم افزارها، درایورها و فایلها را بصورت رایگان در اختیار عموم قرار میدهد.

اگر نیاز به سورس کد برای هرنوع فایل در زمینه ی کاری این شرکت دارید، وب سایت این شرکت بهترین مرجع برای دستیابی به منابع می باشد.

چنانچه اطلاعاتی را در این وب سایت نیافتید توصیه میکنیم درخواست خود را به صورت یک موضوع جدید در انجمن این شرکت مطرح نمایید. مطمئن باشید متخصصین شرکت در صورت امکان، فایل مورد نظر را سریعا آپلود نموده و به شما اطلاع خواهند داد.

 

Open Source

در راستای افزایش و انتشار دانش، شرکت پردازش سبز اقدام به ایجاد فضایی برای اعلام پروژه های متن باز (Open Source) نموده است. در این فضا می توان پروژه های سخت افزاری و نرم افزاری متن باز را مشاهده نمود و آن ها را در چهارچوب قوانین متن باز استفاده نمود. برخی از این پروژه ها مربوط به شرکت پردازش سبز است و به صورت مجرا به روز رسانی می شود. گروهی دیگر از این پروژه ها  که مربوط به شرکت های دیگر می باشد ضمن معرفی، در دسترس کاربران قرار می گیرد. کاربران می توانند در صورت برخورد با هرگونه مشکل و یا رفع باگ ها آن ها در این بخش با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند.

 

 

 

تعمیرات و بازسازی

پردازش سبز در زمینه سخت افزار، خدمات تعمیرات و بازسازی بردها را - برای رفع نگرانی کاربران از صدمات احتمالی به برد هایشان- ارائه می دهد. برای استفاده از این سرویس با شرکت تماس گرفته و موضوع را برای متخصصین شرکت مطرح نمایید.

 

 

  آدرس: تهران - بلوار سعادت آباد - خیابان 34 غربی - پلاک 76 - طبقه 3 - واحد 33
 
تلفن:
  • 88563210 - 021
  • 88633449 - 021
  • 88963982 - 021
  • 86127053 - 021
 
فکس: 89779558 - 021

 ایمیل: info@esys.ir
ایسیس ارائه دهنده خدمات تولید محصولات الکترونیک
مشاوره و پیشنهاد محصول
ارائه مشاوره تخصصی از خدمات ایسیس می باشد که مشتریان را در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه های تولید محصول یاری می کند.
طراحی و سفارشی سازی
طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس یا کاور از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.
خدمات سفارش خارج
ایسیس با دسترسی بسیار گسترده به بازارهای الکترونیک (تخصصی) جهانی، می تواند تمام نیازهای مشتریان را برطرف سازد.
تولید نمونه و انبوه محصول
ایسیس با دسترسی به کارخانه های تولید PCB و مونتاژ، می تواند پروژه های مشتریان را با کیفیت بسیار بالا، تولید نماید. شایان ذکر است که تمام مراحل تولید توسط ایسیس کنترل می شود.
ایسیس خدمات کاملی در زمینه طراحی و تولید سیستم های امبد و الکترونیک ارائه میدهد. با استفاده از خدمات ایسیس سختی پروسه تولید را به ما بسپارید و از تولید محصول خود لذت ببرید.